top of page

Лікувальна фізкультура

 

   В комплексному лікуванні і профілактиці захворювань хребта та суглобів лікувальній фізичній культурі відводиться одна з головних ролей. Вправи лікувальної фізкультури зменшують тиск на міжхребцеві диски та нервові корінці, нормалізують тонус м'язів, посилюють кровоток, обмін речовин в тканинах спини та суглобів, покращують загальний фізичний та емоційний стан людини. Лікувальна гімнастика – запорука успіху в лікуванні дітей зі сколіозом та іншими порушенням постави.

   Існує велика кількість фізичних навантажень і вправ, які потрібно виконувати при реабілітації опорно-рухового апарату. Серед них важливо відібрати найбільш ефективні з врахуванням локалізації та стадії патогенних змін, особливостей захворювання та наявності супутніх хвороб.

    Важливо скласти індивідуальну програму послідовності, інтенсивності та тривалості фізичних вправ після перенесених захворювань, травм та оперативних втручань - залежно від стану пацієнта.

     В нашій практиці ми використовуємо тільки персональні заняття та розробляємо індивідуальні програми для наших пацієнтів, як найбільш ефективні.

IMG_1083[1].jpg
IMG_1075[1].jpeg
IMG_1080[1].jpeg
bottom of page