top of page

Лікування та профілактика 

еректильної дисфункції

 

     Сексуальна функція є невід'ємною частиною загального здоров'я і

суттєво впливає на якість і тривалість життя.

    З кожним роком збільшується кількість пацієнтів зі скаргами на еректильну 

дисфункцію різного ступеню. Основними факторами виникнення еректильної 

дисфункції є: захворювання хребта, паління, неправильне харчування, надмірна

вага, стрес, екологічні фактори, супутні серцево-судинні, ендокринні захворювання, атеросклероз, цукровий діабет, прийом багатьох медичних препаратів. Еректильна дисфункція, зменшення статевої активності у чоловіків сприяють розвитку сексуальних дисфункцій у жінок, викликаючи замкнуте коло проблеми з наслідками для здоров'я та якості життя обох партнерів.

    Прийом пацієнтами препаратів тимчасово відновлює функцію, але не  усуває причину і має побічну дію.

      Більшість пацієнтів не бажає мати залежність та побічні симптоми від медикаментів.

  Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія – новий, безпечний, безболісний та високоефективний метод лікування і профілактики еректильної дисфункції і супутніх симптомів.

    Лікування проводиться за допомогою сучасного апарату Dornier Aries (Німеччина) за спеціальною методикою, на основі стимуляції ангіогенезу.

    В залежності від стану пацієнта та симптомів, курс лікування складає 3 або 9 тижнів та може використовуватися в комбінації з іншими призначеннями.

     Дія ударно-хвильової терапії низької інтенсивності призводить до появи нових кровоносних судин в тканинах. Враховуючи, що однією з основних причин дисфункції є погіршення кровообігу – лікування не тільки дає можливість відновити статеве життя, але й покращує якість статевих відносин, викликає стійкий ефект на 3-10 років.

     Ударно-хвильова терапія – не панацея в випадках дисфункції, викликаної різними факторами, але це сучасний, перспективний та ефективний засіб лікування та профілактики статевих порушень.

bottom of page