top of page
Trolley-TESLA-FMS-with-prestige-Former.j
TESLA-Former-therapy-Stomach-Man.jpg

FMS терапія - TESLA FORMER PRESTIGE

 

     FMS терапія - метод функціональної магнітної стимуляції, передове досягнення в фізіотерапії та реабілітації, засноване на впливі потужного магнітного поля на рецептори скорочення м'язів. Потужне (3 Тесла)  поле проникає на глибину 8 см і стимулює м'язи, недоступні іншим формам впливу.

Апарат магнітної стимуляції Tesla Former має низку переваг в  фізіотерапії:

 • не викликає відчуття болю, дискомфорту;

 • великий потенціал потужності дозволяє впливати на м'язи різної  глибини;

 • значно прискорює процес відновлення у пацієнтів з хронічними больовими синдромами;

 • індивідуальні програми впливу на різні типи м'язів дають можливість впливати на широкий спектр захворювань (хронічні неспецифічні больові синдроми,  реабілітації після травм і пошкоджень опорно-рухового апарату);

 • проста терапія не вимагає спеціальної підготовки пацієнта;

 • терапія ефективно стимулює м'язові тканини без прямого контакту зі шкірою, тобто пацієнт повністю одягнений і зручно розташований під час терапії.

 

Показання до FMS терапії:

 • хронічний та гострий  біль при захворюваннях опорно-рухового апарату;

 • кістково-м'язові розлади: дегенеративний артрит, ревматоїдний артрит, болі в м'язах, подагра та ін.;

 • відновлення після травм і операцій опорно-рухового апарату, лікування спортивних травм;

 • відновленні після важких захворювань і пошкоджень центральної і периферичної нервової системи;

 • проблема з м'язами тазового дна: різні причини неутримання сечі і калу, опущення органів малого тазу, при вікових змінах і в післяпологовому періоді, хронічному геморої, у чоловіків з еректильною дисфункцією,  простатиті;

 • вирішення естетичних проблем, таких як целюліт, відновлення форми тіла, покращення мікроциркуляції, прискорення лімфовідтоку, зміцнення м'язів, підтяжка шкіри.

Застосування TESLA CARE PRESTIGE потужністю 3 Тесла у боротьбі з целюлітом.

         

         Дякуючи сучасній процедурі FMS стимуляції на апараті Tesla Former можна позбутися целюліту без синців як від антицелюлітного масажу.

     В процесі процедури посилюється кровообіг і обмінні процеси в м'язах, шкірі і підшкірно-жирової клітковини, що дозволяє швидко, комфортно і безпечно позбутися від глибинних і зовнішніх проявів целюліту.

TESLA-Former-therapy-Buttocks-02.jpg
TESLA-Former-therapy-Legs-01.jpg

       Під час процедури FMS потужне магнітне поле впливає на рецептори скорочень м'язових клітин і забезпечує пасивну гімнастику для м'язів. Більш того, широкий діапазон налаштувань і модуляцій магнітних імпульсів забезпечує можливість стимуляції не тільки клітин скелетних м'язів, але і гладких клітин кровоносних судин. В результаті, посилюється природний лімфо і венодренаж, виводяться накопичені продукти розпаду, посилюється постачання тканин кров'ю, насиченою киснем і найбільш природним і безпечним способом відбувається зменшення обсягів підшкірного жиру.

 

         А головне, все це без болю і дискомфорту під час і після процедури!

bottom of page